Vizualizace 11-palcového iPadu Pro a Apple Watch bez rámečků.

Známý analytik Ming-Chi Kuo prozradil nedávno chystané plány společnosti Apple, přičemž nabídly pohled na to, jaké produkty bychom mohli v blízké době na konferencích spatřit. Na základě těchto předpovědí byl koncept vizualizován a tak se nyní můžete podívat na přepracované hodinky Apple Watch, nebo 11-palcový Apple iPad s úzkými rámečky bez domovského tlačítka.

Kuo předpovídá, že Apple Watch nabídnou vizuální úpravu, konkrétně pak větší displej s úhlopříčkou 1,57″ a 1,78″ přičemž kalifornský gigant zredukuje ohavné rámečky a zachová si rozměry 38mm a 42mm, takže půjdou použít řemínky z předchozích generací. Níže pod článkem si můžete prohlédnout, jak budou hodinky vypadat v porovnání s Watch Series 3, přičemž podle našeho názoru vypadá formát displeje daleko lépe.


Jsme kreativní tým, který denně prostřednictvím svého internetového portálu FanApple.cz šíří nejnovější zprávy o dění kolem společnosti Apple. Nedílnou součástí je také tvorba recenzí na zajímavé aplikace a počítačové zařízení. Podívejte se sami na http://www.fanapple.cz