Videorecenze: Nejlepší obal na iPhone 11, 11 Pro a 11 Pro Max

Lámete si hlavu s tím, jak nejlépe ochránit nový iPhone? Podívejte se na videorecenzi: Nejlepší obal na iPhone 11, 11 Pro a 11 Pro Max.

Ochranný kryt je jednoznačně nejlepší způsob, jak ochránit iPhone před poškozením. Pokud nevíte který zvolit, připravili jsme pro vás videorecenzi, ve které se podíváme na TPU gumový obal pro iPhone 11, 11 Pro a 11 Pro Max.

TPU gumový obal na iPhone 11, 11 Pro a 11 Pro Max – výhody:

  • Kvalitní, gumové zpracování – Obal je vyrobený z velice kvalitní a odolné gumy, díky které dokáže ochránit váš iPhone nejen proti poškrábání, ale i při menších nárazech a pádech.
  • Kompatibilita s ochrannými skly – Jednou z největších výhod je také kompatibilita se všemi ochrannými skly. Je jedno jestli na iPhonu máte nalepené klasické tvrzené sklo, nebo sklo se zahnutými hranami až do krajů.
  • Elegantní design – TPU gumové obaly na iPhone 11, 11 Pro a 11 Pro Max jsou vyráběny ve čtyřech barevných provedeních: černé, červené, žluté a růžové. Vybere si tedy opravdu každý.
  • Ochrana hlavní kamery – Na zadní straně obalu se nachází výřez na hlavní kameru, který je lemovaný vyztuženým vyvýšením, které se postará o ochranu všech čoček hlavní kamery na zadní straně.

https://www.youtube.com/watch?v=1hU90d29y2M

  • Výstupky po stranách – Po stranách obalu se nachází výstupky, které přesně padnou na ovládací tlačítka. Zvýšení / snížení hlasitosti či zapnutí / vypnutí iPhonu je tak mnohem snazší.
  • Výřezy ve spodní části – Ve spodní části se nachází výřezy, díky kterými není snížena hlasitost hudby a zvuku obecně z reproduktorů. Největší výřez se postará o bezproblémové zapojení nabíjecího kabelu i bez nutnosti sundání obalu.
  • Tenké provedení – Po nasazení obal pevně drží na těle iPhonu. Velice dobře se také drží v ruce.
Přečtěte si také:  11 nejlepších funkcí nového operačního systému macOS Big Sur

Sleva pro čtenáře magazínu FanApple.cz 

Pro čtenáře magazínu FanApple.cz je připravený slevový kód: OBAL20, díky kterému získáte 20% slevu na celou objednávku. Slevu je možné uplatnit nejen na ochranné kryty, ale i další příslušenství, jako jsou tvrzená skla, nabíjecí kabely či držáky do auta.


Široký sortiment tvrzených skel, ochranných fólií a krytů s tvrzenými skly za ty nejlepší ceny. Všechny produkty jsou skladem a připravené k expedici do 24 hodin od objednání! Na své si také přijdete, pokud sháníte originální lightning kabel, nabíjecí adaptér, či originální sluchátka EarPods. Díky partnerskému eshopu, který nabízí obaly na iPhone s vlastním motivem a mnohem více, ideálně zkombinujete vše, co potřebujete Váš jablečný miláček k bezpečnému užívání.