Videorecenze: Jak nejlépe ochránit iPhone před poškozením?

Nejlepší ochrana iPhonu

Snad každý si už položil otázku: Jak nejlépe ochránit iPhone před poškozením? Jednoznačnou odpověď asi nedokáže říci nikdo. Neexistuje zaručený návod, co na iPhone nalepit, nebo do čeho ho zabalit, aby nikdy nedošlo k jeho poškození. Můžete ho totiž vložit do toho nejtlustšího ochranného krytu, ale když spadne špatně na displej, k poškození dojde tak jako tak. Můžu vám ovšem přiblížit, co na ochranu iPhonu používám a doporučuji já.

Na displej používejte 3D Tvrzené sklo PREMIUM

Proč právě 3D Tvrzené sklo PREMIUM? Jedná se o ochranné sklo, které pokrývá kompletně celý povrch displeje, nikoliv pouze jeho zobrazovací část. Po nalepení tak skoro ani nepoznáte, zdali na displeji nějaké ochranné sklo nalepené je, či nikoliv. Je pouze 0,3mm tenké, nesnižuje tak citlivost doteku. I přes tenké zpracování dosahuje jedinečné odolnosti 9H. Na povrchu se nachází oleophobická vrstva, která se postará o stopy mastnoty a nečistot. Navíc jeho nalepení je velice jednoduché a snadné, zvládne ho každý z pohodlí domova. Pokud si na aplikaci nebudete věřit, můžete se zastavit na kamenné prodejně Tvrzenýsklo.cz a nechat si ochranné sklo zdarma nalepit.

Zadní část iPhonu zabalte do gumového krytu

Na ochranu zadní části iPhonu nepoužívejte rozhodně nic jiného než gumové kryty. narozdíl od plastových krytů dokáží absorbovat menší nárazy a pády. Doporučujeme sáhnout po průhledném zpracování, díky kterému nezanikne jedinečný design iPhonu, se kterým si Apple tolik vyhrál. Okolo výřezu na hlavní kameru se nachází mírné vyztužení, které chrání sklíčko kamery před poškrábáním. Gumové, průhledné obaly na některé modely iPhonu můžete najít nyní za jedinečnou cenu v sekci VÝPRODEJ zde.

Přečtěte si také:  Apple představil nový 27″ iMac (2020) - Jaké jsou novinky a kolik stojí?

Videorecenze: Jak nejlépe ochránit iPhone před poškozením

Abyste si dokázali představit, jak vypadá kombinace průhledného obalu a prémiového ochranného skla po nalepení na iPhone, vytvořili jsme pro vás video, ve kterém vše podrobně popisujeme. Na konci videa najdete slevový kód, díky kterému můžete zakoupit všechny produkty za ještě lepší cenu!

https://www.youtube.com/watch?v=177aTIFCj5Q

 


Široký sortiment tvrzených skel, ochranných fólií a krytů s tvrzenými skly za ty nejlepší ceny. Všechny produkty jsou skladem a připravené k expedici do 24 hodin od objednání! Na své si také přijdete, pokud sháníte originální lightning kabel, nabíjecí adaptér, či originální sluchátka EarPods. Díky partnerskému eshopu, který nabízí obaly na iPhone s vlastním motivem a mnohem více, ideálně zkombinujete vše, co potřebujete Váš jablečný miláček k bezpečnému užívání.