Videopohled: Nový iPad Air. Viděli jste někdy něco tenčího?

Už je to téměř měsíc od oficiálního představení nového iPadu Air, který se tentokrát rozhodl otestovat Petr Mára a vydal velmi zajímavé video. Nejnovější model nabízí Čip A12 Bionic s Neural Enginem. 10,5palcový Retina displej s True Tone zobrazením. Podporu pro Apple Pencil a Smart Keyboard. Přitom neváží ani půl kila a je jen 6,1 mm tenký. Člověk lehce zapomene, kolik výkonu má v ruce. Jak reaguje na tento vylepšený kousek? Prohlédněte si níže přiložené video.

Cenově začíná nový iPad Air 3. generace na 14 490 korunách za 64GB model s Wi-Fi. V nabídce je i čtyřnásobná kapacita (256 GB) za 18 990 korun, což se určitě vyplatí. K dispozici je ve stříbrném, zlatém a černém provedení. Je třeba zdůraznit, že Apple zachoval sluchátkový 3,5 mm audio jack a domovské tlačítko Home Button na přední straně zařízení.

Přečtěte si také:  Nabídne očekávaný iPhone 12 menší velikost, než iPhone 8?

Jsme kreativní tým, který denně prostřednictvím svého internetového portálu FanApple.cz šíří nejnovější zprávy o dění kolem společnosti Apple. Nedílnou součástí je také tvorba recenzí na zajímavé aplikace a počítačové zařízení. Podívejte se sami na http://www.fanapple.cz