Video: Takto přesně mají vypadat nové iPhony XS a XS Plus.

Společnost Apple v minulém týdnu oficiálně potvrdila datum konání mediální konference Keynote, na které představí své nové produkty. Hlavním tématem jsou rozhodně letošní iPhony XS a XS Plus, jak je většina zahraničních médií označuje. Informace o těchto modelech mají údajně vycházet z nedávno uniklých snímků, které zachycují právě jejich elegantní design. Designéři se ihned pustili do svých projektů a nyní si můžete prohlédnout tyto produkty do detailů.

Výsledek obrázku pro iPhone XS

O prezentaci nových iPhone se postaral designér Lee Gunho z Jižní Koreje. Ten použil pro inspiraci dvojici uniklých snímků, takže se můžeme těšit na kvalitní OLED displej s dokonalou černou, na kterém vyniká půlka planety či lesk ocelového rámu. Stále však visí otazník nad tím, jak Apple vylepší nový procesor A12, přičemž se také spekuluje nad tím, že 5,8″ model bude v základní sestavě vycházet na 999 dolarů. Levnější verze s LCD displejem se pak bude pohybovat kolem 600 dolarů. Na oficiální informaci si budeme muset ještě pár dnů počkat. Prohlédněte si níže přiložené video pod článkem.

Použité iPhony zakoupíte na www.MacBookarna.cz


Jsme kreativní tým, který denně prostřednictvím svého internetového portálu FanApple.cz šíří nejnovější zprávy o dění kolem společnosti Apple. Nedílnou součástí je také tvorba recenzí na zajímavé aplikace a počítačové zařízení. Podívejte se sami na http://www.fanapple.cz