Video: Takhle by mohl vypadat letošní 16″ MacBook Pro 2019.

Před několika dny se na internetu objevila rozsáhlá zpráva týkající se nového modelu MacBook Pro 2019. Interní informace od spolehlivého analytika Ming-Chi Kua tvrdí, že se v letošním roce dočkáme přepracovaného počítače s úhlopříčkou 16 až 16,5-palce, což je zcela neobvyklý krok s netradičním formátem. Nicméně pokud se Applu povede zredukovat rámečky kolem displeje, pak se nabízí možnost integrovat větší zobrazovací panel.

Již od roku 2016 používá kalifornský gigant totožný design a stejnou konektivitu, tedy pracovní prostor s Touch Barem a USB-C konektory, které nahradily zastaralé USB-A. Podle nových informací se dočkáme upraveného vzhledu a rozložení, přičemž velkou roli budou hrát právě miniaturní rámečky s OLED displejem, kterými se Apple inspiruje u posledních iPadů Pro, nebo iPhonů X a XS. Vylepšený bude taktéž hardware a Kuo dokonce tvrdí, že si bude možné uživatelsky rozšířit paměťový modul, což je méně pravděpodobné.

Kromě toho nabídne funkci, jako je například biometrická autentizace Face ID, která bude implementováno přímo v displeji, což zní velmi dobře. Nicméně na bližší informace si budeme muset ještě chvíli počkat. Prohlédněte si jeden z nejnovějších konceptů prezentující očekávaný model přenosného počítače MacBook Pro 2019 na přiložených snímcích, případně pro lepší představu doporučujeme shlédnout video pod článkem.

Koncept MacBook Edge-To-Edge

Koncept MacBook Edge-To-Edge

Koncept MacBook Edge-To-Edge

 


Jsme kreativní tým, který denně prostřednictvím svého internetového portálu FanApple.cz šíří nejnovější zprávy o dění kolem společnosti Apple. Nedílnou součástí je také tvorba recenzí na zajímavé aplikace a počítačové zařízení. Podívejte se sami na http://www.fanapple.cz