Video: Srovnání rychlosti iOS 12 vs iOS 11.4 na všech iPhonech.

Společnost Apple na své vývojářské konferenci WWDC 2018 představila očekávaný operační systém iOS 12, který je prozatím k dispozici všem vývojářům jako testovací sestavení. Veřejná verze bude uvolněna v druhé polovině letošního roku, přičemž se bude v průběhu následujících měsících testovat a ladit. Na jaké iPhony nainstalujete nejnovější systém iOS 12? To si můžet přečíst v našem článku. Jak si vede rychlostně iOS 12 v porovnání s posledním iOS 11.4?

Zahraniční YouTube kanál EverythingApplePro zveřejnil zajímavé video, ve kterém srovnává dvojici systémů na všech podporovaných modelech, přičemž výsledky jsou různé. Někdy je rychlejší žhavá novinka iOS 12, někdy je zase situace naopak, nicméně jedná se o testovací sestavení, přičemž srovnávat můžeme až nejdříve na podzim, kdy bude oficiálně vydán.


Jsme kreativní tým, který denně prostřednictvím svého internetového portálu FanApple.cz šíří nejnovější zprávy o dění kolem společnosti Apple. Nedílnou součástí je také tvorba recenzí na zajímavé aplikace a počítačové zařízení. Podívejte se sami na http://www.fanapple.cz