Rozbalování průhledného krytu pro iPhone XR. Není lepší Aliexpress za $3?

V nedávném příspěvku jsme vás informovali o tom, že Apple začal prodávat průhledný kryt na iPhone XR za 1.190 Kč. V diskuzích pod našimi články se strhla nekonečná lavina komentářů rozdělující fanoušky kalifornské společnosti na dva tábory. Někteří tvrdí, že je částka přemrštěná a že lze pořídit stejné transparentní pouzdro na stránkách čínských prodejců za desetinu částky, druhá skupina si je jistá, že zákazník, který si koupí telefon za 20 tisíc korun bude ochotný za příslušenství zaplatit tisícovku, aniž by se ohlížel na možnost finanční úspory. Jaký je váš názor?

Přestože chce jablečná společnost vydělat co nejvíce peněz, především na příslušenství a službách, podle našeho názoru je prodejní cena za obyčejné silikonové pouzdro až příliš vysoká a očekávali bychom rozpětí 500-600 Kč. Ať už se podíváte na níže přiložené video, jistě uznáte, že kvalitou bude výrobek shodný s tím čínským. Náklady na výrobu průhledného krytu můžou být o pár centů vyšší, než u produktů z Aliexpress a podobných portálů. Mimochodem, také originální pouzdro může udělat pořádnou neplechu, konkrétně u leštěného kovu na loňském iPhone X ve stříbrném provedení.


Jsme kreativní tým, který denně prostřednictvím svého internetového portálu FanApple.cz šíří nejnovější zprávy o dění kolem společnosti Apple. Nedílnou součástí je také tvorba recenzí na zajímavé aplikace a počítačové zařízení. Podívejte se sami na http://www.fanapple.cz