Video: Rozbalování a srovnání Pixel 3a XL vs iPhone XS Max.

Společnost Google nedávno představila svůj vlajkový model Pixel 3a XL, který nabízí 6″ OLED displej s Full HD+ rozlišením a jemností 401 ppi a silnější osmijádrový čipset Snapdragon 710 s taktem procesoru 2,2 GHz. Zahraniční Youtuberka iJustine se rozhodla na svůj kanál vydat nové video, ve kterém tuto žhavou novinku srovná s nejvýkonnějším modelem iPhone XS Max. V níže přiložením videu si můžete prohlédnout nejenom samotné rozbalování a pár zajímavých postřehů, ale také srovnání fotoaparátů.

Vzhledem k tomu, že se jedná o zařízení přesahující hranici 15 tisíc korun, očekáváme kvalitnější výsledky. Jak si můžete všimnout, dokáže vytvořit celkem povedené snímky, nicméně každý si na výsledky srovnání musí udělat svůj vlastní názor. Z moderních technologií nabízí pak Bluetooth 5.0, NFC, Wi-Fi ac, GPS/Glonass/Galileo přijímač, nebo čtečku otisků prstů. Podporováno je připojení k mobilním sítím 2G, 3G a LTE. Z konektorové výbavy můžete využít USB Type-C a 3.5 mm jack. Provoz zajišťuje dobíjecí baterie s kapacitou 3700 mAh a podporou rychlého nabíjení 18W. Níže pod článkem objevíte také video se srovnáním modelů iPhone XR & 3a XL, což je podle našeho názoru více optimistický test vzhledem k výbavě a pořizovací ceně.


Přečtěte si také:  TSMC zahájí hromadnou výrobu čipů A14 na bázi 5nm již v dubnu.

Jsme kreativní tým, který denně prostřednictvím svého internetového portálu FanApple.cz šíří nejnovější zprávy o dění kolem společnosti Apple. Nedílnou součástí je také tvorba recenzí na zajímavé aplikace a počítačové zařízení. Podívejte se sami na http://www.fanapple.cz