Video: První recenze na iOS 13. Prohlédněte si detailně nový systém.

Od skončení včerejší konferenci WWDC 2019 se nabízí možnost otestovat nejnovější sestavení operačního systému iOS 13. K dispozici je prozatím pouze pro všechny registrované vývojáře zapojené do programu a vzhledem k tomu, že nemáme prozatím možnost osobního vyzkoušení, můžete si všechny novinky a samotné prostředí prohlédnout na níže přiloženém videu od Nicka Ackermana. Během krátkých deseti minut se tak dozvíte všechny zajímavosti a vylepšení, které si pro nás společnost Apple v letošním roce připravila.

Apple prezentuje nové sestavení na stránkách jako něco zcela nového, ale především na zcela nové úrovni. Tento operační systém disponuje novými způsoby, jak zajistit ochranu soukromí a téměř všechny základní předinstalované aplikace nabízí něco okouzlujícího. Pokud máte tedy chvíli volného času, pak rozhodně doporučujeme zhlédnout video.

Přečtěte si také:  Jaké změny očekáváme od Apple Watch v roce 2020?

Jsme kreativní tým, který denně prostřednictvím svého internetového portálu FanApple.cz šíří nejnovější zprávy o dění kolem společnosti Apple. Nedílnou součástí je také tvorba recenzí na zajímavé aplikace a počítačové zařízení. Podívejte se sami na http://www.fanapple.cz