Video: První recenze na iOS 13. Prohlédněte si detailně nový systém.

Od skončení včerejší konferenci WWDC 2019 se nabízí možnost otestovat nejnovější sestavení operačního systému iOS 13. K dispozici je prozatím pouze pro všechny registrované vývojáře zapojené do programu a vzhledem k tomu, že nemáme prozatím možnost osobního vyzkoušení, můžete si všechny novinky a samotné prostředí prohlédnout na níže přiloženém videu od Nicka Ackermana. Během krátkých deseti minut se tak dozvíte všechny zajímavosti a vylepšení, které si pro nás společnost Apple v letošním roce připravila.

Apple prezentuje nové sestavení na stránkách jako něco zcela nového, ale především na zcela nové úrovni. Tento operační systém disponuje novými způsoby, jak zajistit ochranu soukromí a téměř všechny základní předinstalované aplikace nabízí něco okouzlujícího. Pokud máte tedy chvíli volného času, pak rozhodně doporučujeme zhlédnout video.


Jsme kreativní tým, který denně prostřednictvím svého internetového portálu FanApple.cz šíří nejnovější zprávy o dění kolem společnosti Apple. Nedílnou součástí je také tvorba recenzí na zajímavé aplikace a počítačové zařízení. Podívejte se sami na http://www.fanapple.cz