Video: Prohlédněte si tento parádní koncept na iPhone SE 2.

Přestože zatím nepředstavila společnost Apple druhou generaci populárního modelu iPhone SE a současná situace napovídá tomu, že se v nejbližší době ani nedočkáme, řada zahraničních designerů neztrácí naději a pravidelně připravují zajímavé koncepty. Nejnovějším videem přispěl designér Gounod Lee, který vsází na původní křivky a vybavil zařízení moderními prvky, jako jsou skleněná záda podporující bezdrátové dobíjení či větší displej s výřezem pro senzory.

Pokud bychom se dočkali podobného kousku, pak by zůstala zachována velikost konstrukce zatímco díky absenci domovského tlačítka bychom získali větší dotykovou plochu. Přední strana by výrazně připomínala loňské modely a díky skleněným zádům bychom mohli zařízení dobíjet bezdrátově. iPhone SE 2.generace by nabízel fotoaparát s jedním objektivem, Lightning konektivitu a velký výběr barevných kombinací. Pokud máte čas, určitě se podívejte na krátké video výše, které tento krásný koncept prezentuje.


Jsme kreativní tým, který denně prostřednictvím svého internetového portálu FanApple.cz šíří nejnovější zprávy o dění kolem společnosti Apple. Nedílnou součástí je také tvorba recenzí na zajímavé aplikace a počítačové zařízení. Podívejte se sami na http://www.fanapple.cz