Video: Prohlédněte si rozbalování titanových Apple Watch S5.

Společnost Apple na poslední mediální konferenci Keynote představila vylepšené chytré hodinky Watch Series 5, na které netrpělivě čekal náš kamarád Honza Březina. Vzhledem k tomu, že zrovna pobývá ve Spojených státech, podařilo se mu v první vlně zakoupit titanovou edici, kterou nebude možné v Česku sehnat. Jaké jsou Apple Watch Series 5 v titanovém provedení ve srovnání s hliníkovou a ocelovou variantou? Mrkněte na video.

Apple Watch Series 5 se stále zapnutým displejem jsou vidět jako ještě nikdy. Ukazují ciferníky a komplikace i bez zvedání zápěstí. Pouzdra se poprvé vyrábějí ze 100% recyklovaného hliníku. Za vším hledejte techniku. Apple Watch vměstnávají do miniaturního prostoru překvapivé možnosti. Pod zdánlivě jednoduchým povrchem se skrývají převratná technická řešení.


Jsme kreativní tým, který denně prostřednictvím svého internetového portálu FanApple.cz šíří nejnovější zprávy o dění kolem společnosti Apple. Nedílnou součástí je také tvorba recenzí na zajímavé aplikace a počítačové zařízení. Podívejte se sami na http://www.fanapple.cz