Video: Prohlédněte si rozbalování titanových Apple Watch S5.

Společnost Apple na poslední mediální konferenci Keynote představila vylepšené chytré hodinky Watch Series 5, na které netrpělivě čekal náš kamarád Honza Březina. Vzhledem k tomu, že zrovna pobývá ve Spojených státech, podařilo se mu v první vlně zakoupit titanovou edici, kterou nebude možné v Česku sehnat. Jaké jsou Apple Watch Series 5 v titanovém provedení ve srovnání s hliníkovou a ocelovou variantou? Mrkněte na video.

Apple Watch Series 5 se stále zapnutým displejem jsou vidět jako ještě nikdy. Ukazují ciferníky a komplikace i bez zvedání zápěstí. Pouzdra se poprvé vyrábějí ze 100% recyklovaného hliníku. Za vším hledejte techniku. Apple Watch vměstnávají do miniaturního prostoru překvapivé možnosti. Pod zdánlivě jednoduchým povrchem se skrývají převratná technická řešení.

Přečtěte si také:  3D Tvrzené sklo na iPhone SE 2020 PREMIUM - Dokonalá ochrana displeje

Jsme kreativní tým, který denně prostřednictvím svého internetového portálu FanApple.cz šíří nejnovější zprávy o dění kolem společnosti Apple. Nedílnou součástí je také tvorba recenzí na zajímavé aplikace a počítačové zařízení. Podívejte se sami na http://www.fanapple.cz