Video: Prohlédněte si první rozbalování iPhone XR za 200 dolarů.

Společnost Apple na včerejší konferenci Apple Keynote představila celkem tři nové modely jablečných iPhonů, přičemž jedním z nich je levnější iPhone XR dostupný v mnoha barevných variantách. Čínští výrobci nabízeli povedený klon ještě před samotným oficiálním představením, přičemž si nyní můžete prohlédnout, jak takový iPhone bude vypadat v porovnání s ostatními modely.

Zahraniční Youtube kanál EveryThingApplePro totiž zveřejnil video, ve kterém prezentuje tento designově povedený klon, který však s originálním iPhonem kromě vzhledu nemá nic společného. Takové kopie totiž běží na platformě Android s uživatelským prostředím připomínající systém iOS. Nicméně prostředí je velmi věrohodné, přesvědčit se můžete sami níže pod tímto článkem. Pokud vás však zajímá, jak takový telefon bude ve skutečném světle vypadat, máte jedinečnou příležitost. V případě, že byste chtěli podobný model zakoupit, na zahraničních portálech startují ceny na částce 200 dolarů, tedy v přepočtu asi 5000 korun.


Jsme kreativní tým, který denně prostřednictvím svého internetového portálu FanApple.cz šíří nejnovější zprávy o dění kolem společnosti Apple. Nedílnou součástí je také tvorba recenzí na zajímavé aplikace a počítačové zařízení. Podívejte se sami na http://www.fanapple.cz