Prohlédněte si iPhone 11 s vylepšeným Face ID a technologií AirCharger.

Do mediální konference Keynote 2019 nezbývá příliš času a na internetu se objevují nejrůznější koncepty, které vychází z uniklých informací a fantazie jednotlivých tvůrců. V dnešním článku se společně podíváme na jeden z posledních výtvorů, za kterým stojí Arthur Reis z ConceptsiPhone. Podle našeho názoru se jedná sice o povedený, přesto nereálný koncept, který si užije svoji slávu pouze na YouTube.

Autor konceptu totiž použil vertikální uložení duálního fotoaparátu, čehož se Apple držet rozhodně nebude. S tímto rozložením jsme se setkali u modelů iPhone 7 Plus a iPhone 8 Plus. Co se týká použitého materiálu, převážnou inspiraci čerpal ze čtvrté generace, má totiž design převážně ze skla a kovu. Nabízí obrovský displej od okraje k okraji, který vytváří další prostor pro nové funkce. Vylepšení se podle autora dočkají také reproduktory pro lepší stereofonní zvuk a druhá generace rozpoznávání obličeje, který bude o mnohem inteligentnější. Zapomenout nesmíme také na Aircharger, který se postará o nabíjení.


Jsme kreativní tým, který denně prostřednictvím svého internetového portálu FanApple.cz šíří nejnovější zprávy o dění kolem společnosti Apple. Nedílnou součástí je také tvorba recenzí na zajímavé aplikace a počítačové zařízení. Podívejte se sami na http://www.fanapple.cz