Video: Jak pořídit lepší videa pomocí iPhonu?

Nejnovější modely jablečných telefonů dokážou pořídit vysoce kvalitní videozáznam ve formátu 60 FPS 4K, avšak existuje řada dalších faktorů, které jsou třeba vzít v úvahu při vytváření vynikajících videí, které mohou konkurovat tomu, co lze pořídit s tradičním fotoaparátem. Jedná se například o správné osvětlení, stabilizaci, nastavení a kompozici, přičemž nejnovější příručka od MacRumors ukazuje řadu tipů, které můžete použít k tomu, aby byla vaše videa lepší než kdy jindy.

Mnoho uživatelů dává přednost k pořízení snímků či videa chytrým telefonům před klasickými digitálními fotoaparáty, jelikož pro jejich potřeby je kvalita dostačující. Rozhodujícím prvkem výsledné kvality záznamu je hlavně snímková frekvence, přičemž novější modely jablečných telefonů nabízí možnost přepnout na 60 FPS, přičemž starší iPhony nabízí 30 FPS při 4K rozlišení. Vylepšit vaše videa můžete také pomocí jednoduchých funkcí automatického ostření, které zabrání náhlým změnám během natáčení. Doporučujeme prohlédnout níže přiložené video.

 

Přečtěte si také:  Konec poškozených hran, 3D tvrzené sklo se silikonovými hranami

Jsme kreativní tým, který denně prostřednictvím svého internetového portálu FanApple.cz šíří nejnovější zprávy o dění kolem společnosti Apple. Nedílnou součástí je také tvorba recenzí na zajímavé aplikace a počítačové zařízení. Podívejte se sami na http://www.fanapple.cz