Video: Jaké novinky přináší nejnovější iOS 12 beta 5?

Jak jsme vás již informovali, společnost Apple během včerejšího večera vydala již páté testovací sestavení operačního systému iOS 12, které je určeno zejména všem registrovaným vývojářům. V této verzi najdeme zejména vylepšení stability, drobné opravy a zabezpečení, tak jako tomu je u běžných beta verzí.

Vylepšení se dočkala také funkce Nerušit, která umožní jednodušší vypnutí všech notifikací a nová je také funkce Nerušit při spánku. Aplikace Apple News má novou funkci Procházet, aplikace Stocks byla přepracována, iBooks byl přepracován novým vzhledem a dostal nové jméno – Apple Books. Kromě toho byly upraveny hlasové poznámky s podporou iCloud a iPad app.

ARKit 2.0 přináší nové funkce, jako jsou sdílené zkušenosti, které umožňují, aby dvě osoby viděly zároveň stejné prostředí AR na samostatných zařízeních.  Kromě toho je k dispozici nově také měřicí aplikace pro měření objektů pomocí technologií AR. Samotný systém iOS 12 nabízí upravenou a přepracovanou aplikaci Mapy, která využívá nových nástrojů od vývojářů z Applu a dokáží tak přesněji zobrazovat například cesty pro chodce a další prvky.


Jsme kreativní tým, který denně prostřednictvím svého internetového portálu FanApple.cz šíří nejnovější zprávy o dění kolem společnosti Apple. Nedílnou součástí je také tvorba recenzí na zajímavé aplikace a počítačové zařízení. Podívejte se sami na http://www.fanapple.cz