Video: Jak změřit EKG na Apple Watch vyzkoušel Honza Březina.

Společnost Apple konečně vydala v posledním sestavení systému watchOS 5.1.2 funkci měření EKG na Apple Watch 4, přičemž na hodinkách zakoupených v Česku je zatím služba podle informací nedostupná. Podle redaktorů z MacRumors funguje EKG pouze na zařízeních pořízených přímo v USA. Nicméně náš kamarád Honza Březina, který má Apple Watch právě ze Spojených států v nejnovějším videu jednotlivou funkci popisuje a ukazuje její využití s českým komentářem, tak se určitě podívejte.

Poslední generace hodinek disponuje na zadní straně materiály z černé keramiky a safírového skla, což zlepšuje příjem signálu a kromě lepšího gyroskopu nabízí optický senzor k měření tepu. Nechybí ani elektrodový senzor potřebný pro zjištění informací EKG.


Jsme kreativní tým, který denně prostřednictvím svého internetového portálu FanApple.cz šíří nejnovější zprávy o dění kolem společnosti Apple. Nedílnou součástí je také tvorba recenzí na zajímavé aplikace a počítačové zařízení. Podívejte se sami na http://www.fanapple.cz