[Video]: Jak správně nainstalovat tvrzené sklo na Váš iPhone?

Snad každý jsme si již někdy objednali tvrzené sklo na telefon, přišlo nám zabalené v krabičce a najednou jsme museli řešit otázku: „Co teď s ním?“. Mnoho lidí mi píše o radu, zdali bych jim nemohl poradit, jak tvrzené sklo správně nalepit, že mají strach, aby jej nepoškodili. Každému jsem vždy popisoval, jak je nutné očistit displej hadříkem číslo jedna, poté hadříkem číslo dva atd. Přemýšlel jsem, jak zákazníkům vyjít vstříc, aby nemuseli řešit tuto otázku. Provozuji eshop www.tvrzenysklo.cz a s těmito otázkami jsem se setkával opravdu velice často. Rozhodl jsem se využít služeb internetového kanálu, prezentující produkty společnosti Apple a nechal jsem vytvořit videonávod, jak snadno a správně lze tvrzené sklo na displej aplikovat.

Kromě video Vám v rámci spolupráce s magazínem FanApple.cz nabízíme 20% slevu z celé objednávky po vložení slevového kódu FanApple v našem eshopu. www.tvrzenysklo.cz 🙂

Přečtěte si také:  Konec poškozených hran, 3D tvrzené sklo se silikonovými hranami

Široký sortiment tvrzených skel, ochranných fólií a krytů s tvrzenými skly za ty nejlepší ceny. Všechny produkty jsou skladem a připravené k expedici do 24 hodin od objednání! Na své si také přijdete, pokud sháníte originální lightning kabel, nabíjecí adaptér, či originální sluchátka EarPods. Díky partnerskému eshopu, který nabízí obaly na iPhone s vlastním motivem a mnohem více, ideálně zkombinujete vše, co potřebujete Váš jablečný miláček k bezpečnému užívání.