[Video]: Jak nastavit Auto Unlock v macOS Sierra?

Jednou z novinek, která byla představena na letošní WWDC je operační systém, který nově dostal označení macOS, nikoliv OS X. Cupertinská společnost Apple tím sjednotila názvy svých operačních systémů. Pro iPhony, iPady a iPody – iOS, pro Apple TV – tvOS, pro Macy a iMacy – macOS a pro Apple Watch watchOS. Operační systém kromě označení macOS, dostal také pojmenování Sierra. Předchozí verze nesly názvy jako El Capitan, Yosemite či Maverics. Kromě nového operačního systému pro Mac jsme se také dočkali nového operačního systému pro AppleWatch a právě druhá beta macOS a watchOS nám ukazuje, co může být jedním z největších trháků nových systémů.

Auto Unlock

Co to vlastně autounlock je se můžete podívat ve videu níže, v němž naleznete taky návod, jak jej spustit a co vše je potřeba k jeho aktivaci aktualizovat, zapnout či vypnout. Auto Unlock nás zase malými krůčky nutí k nákupu dalšího Apple produktu a ukazuje nám, jakým způsobem lze synchronizovat všechny produkty Applu.

Zdroj: 9to5mac.com

Přečtěte si také:  Potřebujete tvrzené sklo, obal, nebo opravit iPhone?

Široký sortiment tvrzených skel, ochranných fólií a krytů s tvrzenými skly za ty nejlepší ceny. Všechny produkty jsou skladem a připravené k expedici do 24 hodin od objednání! Na své si také přijdete, pokud sháníte originální lightning kabel, nabíjecí adaptér, či originální sluchátka EarPods. Díky partnerskému eshopu, který nabízí obaly na iPhone s vlastním motivem a mnohem více, ideálně zkombinujete vše, co potřebujete Váš jablečný miláček k bezpečnému užívání.