Video: iPhone XR (PRODUCT)RED™ – Rozbalování & První dojmy

Do redakce se během dnešního dne dostal nedávno představený iPhone XR ve speciální edici (PRODUCT)RED™ se základní kapacitou úložiště 64GB. Přestože jsme chtěli jako náhradu za iPhone 8 Plus zvolit dražší variantu iPhone XS, několik týdnu čekání se vyplatilo. Nyní si můžete prohlédnout níže pod článkem první rozbalování s českým komentářem, včetně prvních dojmů a základní charakteristiky pro připomenutí.

iPhone XR: Detailní recenze nejhezčího iPhonu všech dob.

V následujících týdnech se můžete těšit na další zajímavé články týkající se uživatelského pohledu na novinku, která láká především na nižší pořizovací cenu a celkem slušnou výbavu, která je podle našeho názoru dostačující. Mimochodem s oficiálním prodejem jsme očekávali příchod iOS 12.1, čehož jsme se bohužel nedočkali. Apple do modelů iPhone XR předinstaloval čistou verzi iOS 12.


Jsme kreativní tým, který denně prostřednictvím svého internetového portálu FanApple.cz šíří nejnovější zprávy o dění kolem společnosti Apple. Nedílnou součástí je také tvorba recenzí na zajímavé aplikace a počítačové zařízení. Podívejte se sami na http://www.fanapple.cz