Video: GeForce Now slibuje herní převrat na počítačích od Applu.

Již dlouhá léta jsou počítače od Applu kritizované za úzkou podporu ze strany herních vývojářů. Přestože za MacBook, či iMac zaplatíte opravdu velkou částku, nejnovější herní tituly si na něm nezahrajete. Je samozřejmé, že Apple počítače jsou postavené především na práci, co se týká grafického zpracování a další, avšak někteří z vás by si určitě někdy rádi zahráli například Zaklínače 3, nebo Grand Theft Auto V. Na veletrhu CES 2017 bylo představeno zajímavé řešení, které již brzy udělá z MacBooku Air herní stroj, na kterém si zahrajete nejnovější tituly v nejvyšší kvalitě, avšak má to háček.

Jedná se totiž o systém renderovaných her na vzdálených serverech Nvidie, takže zatímco vy na svém počítači hrajete, obraz je renderován na virtuálním počítači s grafickou kartou GeForce řady Pascal. Jediné, co je potřebné je MacBook a kvalitní připojení k internetu. Systém bude pracovat podobně, jako například Steam, Origin, nebo uPlay. Předplatné vychází na 25 dolarů za 10 hodin hraní s kartou GTX 1080. V Americe bude služba GeForce Now dostupná k vyzkoušení od března.

Zdroj: 9to5mac

MACBOOKARNA.CZ – Prodej použitých MacBooků.


Jsme kreativní tým, který denně prostřednictvím svého internetového portálu FanApple.cz šíří nejnovější zprávy o dění kolem společnosti Apple. Nedílnou součástí je také tvorba recenzí na zajímavé aplikace a počítačové zařízení. Podívejte se sami na http://www.fanapple.cz