Video: Detailní srovnání Apple Pencil vs. Apple Pencil 2.

Společnost Apple na letošní konferenci v Brooklynu představila kromě nových modelů iPad Pro také druhou generaci Apple Pencil. V nejnovějším videu od MacRumors si můžete prohlédnout detailní srovnání a všechna vylepšení, kterými poslední verze disponuje. Dočkali jsme se úhlednější a menší konstrukce a to zejména kvůli absenci Lightning konektoru v horní části stylusu. Prostřednictvím nepraktického portu bylo možné předchozí generaci Apple Pencil nabíjet. 

Letošní novinka však pracuje na principu bezdrátového dobíjení, kdy stačí stylus uchytit rovnou ploškou na stranu tabletu prostřednictvím magnetů, což je jeden z klíčových důvodů, proč bylo možné redukovat rozměry produktu. Navíc k těmto změnám designu zavádí Apple Pencil 2 také podporu pro gesta, což je velmi užitečné, protože umožňuje například rychlé změny mezi tužkou a gumou.

Zařízení druhé generace stojí 130 dolarů, zatímco u předchozího modelu byla startovací cena 100 dolarů. Pro uživatele, kteří mají nový model iPadu Pro, je Apple Pencil 2. generace jedinou dostupnou volbou, protože starší verzi nepodporují. Více informací a detailní srovnání si můžete prohlédnout v níže přiloženém videu.

 


ZDROJMacRumors.com
Jsme kreativní tým, který denně prostřednictvím svého internetového portálu FanApple.cz šíří nejnovější zprávy o dění kolem společnosti Apple. Nedílnou součástí je také tvorba recenzí na zajímavé aplikace a počítačové zařízení. Podívejte se sami na http://www.fanapple.cz