Video: 40 nových funkcí, které by mohl nabídnout iOS 13.

Podle očekávání a plánovaného cyklu představí kalifornský gigant svůj nový operační systém iOS 13 na vývojářské konferenci WWDC začátkem června. Na internetu se začínají objevovat různé koncepty, které prezentují zajímavé funkce jenž by se mohly v letošní aktualizaci objevit. Zahraniční portál AppleiDesigner zveřejnil svůj vysněný koncept ve kterém si můžete prohlédnout například přepracované rozhraní hlasové asistentky Siri či vizualizaci Dark Mode.

Přestože není zcela jasné, zda některou z uvedených funkcí společnost Apple ve svém novém systému představí, můžete se však alespoň podívat na to, jak by takové vylepšení a úpravy vypadaly. Na níže přiloženém videu se autor soustředil na drobnosti, jako je ovládání hlasitosti, příchozí hovory ve formě notifikací, nebo rozhraní hlasové asistentky Siri. Jaké vylepšení doopravdy nabídne letošní systém není potvrzeno, budeme si muset počkat ještě několik měsíců na bližší podrobnosti. K dispozici pak bude veřejná verze vydána v září po skončení konference Keynote.


Jsme kreativní tým, který denně prostřednictvím svého internetového portálu FanApple.cz šíří nejnovější zprávy o dění kolem společnosti Apple. Nedílnou součástí je také tvorba recenzí na zajímavé aplikace a počítačové zařízení. Podívejte se sami na http://www.fanapple.cz