Vánoce se blíží: Jak letos výrazně ušetřit při koupi iPhone?

Vánoční období se urychleně blíží a vy se chystáte v nejbližších dnech pořídit novější iPhone? Reklamní nabídky vás lákají na slevy u vybraných telefonů, přičemž cena za takový telefon je pro vás stále příliš vysoká. V takovém případě je dobré porozhlédnout se po tzv. Refurbished modelech, případně zánovních telefonech, které vás vyjdou na velmi příjemné peníze a ve výsledku splní svůj účel.

Takové produkty jsou u prodejců řazeny do kategorií podle svého vizuálního stavu, přičemž se na všechny vztahuje 12 měsíční záruka. Mnohdy dokážete tímto způsobem nákupu ušetřit i několik tisíc korun a dle našich zkušeností jsou telefony ve velmi dobrém stavu, obvykle pocházejí z předváděcích akcí, od recenzentů nebo od zákazníků, kteří jej vrátili nedlouho po koupi. Tyto výrobky jsou k nerozpoznání od nového zboží. Výhodou takového obchodu je jistota, že je telefon technicky v naprostém pořádku a 100% otestován technikem. V případě zakoupení od soukromníka dost riskujete, může vám totiž snadno zatajit jakékoliv problémy, které se projeví až později při používání.

Náš partner Pasetafone.cz nabízí na svém e-shopu desítky zajímavých nabídek, které se vztahují na různé generace jablečných telefonů. Například iPhone 7 s kapacitou úložiště 32GB můžete pořídit již za 8890 korun. Pořídit si ho můžete pod tímto odkazem. Pokud byste hledali starší generaci, stále moderní iPhone 6S vás vyjde na příjemných 5890 Kč v základní kapacitě 16GB, přičemž disponuje 3D Touch displejem s úhlopříčkou 4.7-palce, čipem Apple A9 a M9 s 16bitovou architekturou a možností pořídit video ve 4K rozlišení. Odkaz k zakoupení zde.

Pokud máte o některé z telefonů zájem, doporučujeme nezahálet, jelikož se skladové zásoby zmenšují a před vánočním obdobím dopravci nestíhají dodat zásilky včas. Telefon si případně můžete vyzvednout osobně na výdejním místě Žitomírská 599/38, Praha 10, 10100 Vršovice. Při koupi použitého či zánovního zboží se obraťte na specialisty ve svém oboru, kteří chtějí být odborným, důvěryhodným a vyhledávaným partnerem pro Vaše nákupy.  Podle nás je obchod Pasetafone rozhodně ideální volbou.

Výsledek obrázku pro pasetafone


Jsme kreativní tým, který denně prostřednictvím svého internetového portálu FanApple.cz šíří nejnovější zprávy o dění kolem společnosti Apple. Nedílnou součástí je také tvorba recenzí na zajímavé aplikace a počítačové zařízení. Podívejte se sami na http://www.fanapple.cz