Ulefone X inspirovaný Applem láká na nízkou cenovku.

Čínský výrobce Ulefone dnes představil elegantní a navíc cenově dostupný model s označením „X“ jenž se dostatečně inspiroval u kalifornského giganta, tedy společnosti Apple. Napovídá tomu zadní část zařízení, konkrétně vertikální uložení duálního fotoaparátu, ale také přední výřez displeje.

Podle zahraničních informací bude vycházet v přepočtu do 200 amerických dolarů, přičemž disponuje kvalitním LCD displejem s úhlopříčkou 5,85-palce na formátu 18:9, který pracuje s rozlišením 1512 x 720 pixelů. Jak uvádí výrobce na svých stránkách, displej zabírá v poměru ke konstrukci 91% přední plochy a kromě toho nabízí například bezdrátové dobíjení, nebo procesor Mediatek Helio P23 (MT6763) Okta-Core 2GHz MT6763, 4GB RAM, či 64GB ROM. Bude se jednat o konkurenci pro iPhone X? Vzhledem k tomu, že zařízení běží na předinstalovaném systému Android 8.1 Oreo, není se čeho obávat.


Jsme kreativní tým, který denně prostřednictvím svého internetového portálu FanApple.cz šíří nejnovější zprávy o dění kolem společnosti Apple. Nedílnou součástí je také tvorba recenzí na zajímavé aplikace a počítačové zařízení. Podívejte se sami na http://www.fanapple.cz