Jak udělat snímek obrazovky na iPhone 8 & iPhone 8 Plus.

Pokud jste hrdým majitelem letošních modelů iPhone, pak vás bude rozhodně zajímat tento článek. Dvojice iPhone 8 a iPhone 8 Plus je poměrně podobná loňským modelům, avšak nabízí několik vylepšení, jako je například nový procesor A11 Bionic, bezdrátové nabíjení a nový skleněný vzhled na zadní straně. V případě, že chcete pořídit snímek obrazovky a následně si jej zobrazit, pomůže vám níže přiložený postup.

• Jak pořídit snímek na iPhone 8 a iPhone 8 Plus

  1. Na svém iPhonu otevřete aplikaci, hru nebo konkrétní obrazovku, na které chcete pořídit snímek.
  2. Stiskněte současně boční tlačítko a tlačítko Home .

    jak screenshot iphone 8 a iphone 8 plus

  3. Následně blikne obrazovka vašeho iPhonu a přehraje se zvuk závěrky fotoaparátu, který indikuje, že byl pořízen snímek. V levém dolním rohu obrazovky se zobrazí pořízený náhled. Jedná se o novou funkci v systému iOS 11, která vám umožňuje interakci se snímkem obrazovky ještě před uložením. Pokud klepnete na náhled obrazovky, otevře se okno s různými nástrojy pro úpravu snímku, jako je kreslení, přidávání textu, oříznutí apod. Chcete-li náhled obrazovky obrazovky zrušit a uložit jej okamžitě, přejeďte prstem doleva.

• Jak zobrazit váš screenshot na iPhone 8 a iPhone 8 Plus.

  1. Po pořízení snímku obrazovky na vašem iPhonu se automaticky soubor uloží do aplikace Fotografie. Otevřete aplikaci Fotky a přejděte na kartu Alba.
  2. Poté otevřete album Screenshots (Snímky obrazovky) a zobrazte snímek, který jste právě pořídili.
  3. Snímky obrazovky můžete také upravit v aplikaci Fotografie. Klepněte na snímek obrazovky, který chcete upravit, a pak stiskněte tlačítko Upravit v pravém horním rohu. Nyní můžete přidat filtry a text, oříznout obraz, upravit kontrast a barevný jas.

Přečtěte si také:  Aktuálně: Vypínají se vám aplikace na iPhonu? Nejste v tom sami!

Jsme kreativní tým, který denně prostřednictvím svého internetového portálu FanApple.cz šíří nejnovější zprávy o dění kolem společnosti Apple. Nedílnou součástí je také tvorba recenzí na zajímavé aplikace a počítačové zařízení. Podívejte se sami na http://www.fanapple.cz