TZ: Rok Apple kurzů v Praze. Workshopy, které vás budou bavit.

Rok Apple kurzů v Praze – Je to přesně rok, kdy jsme se pochopili, že čeští Apple fandové potřebují něco nového, a začali jsme dělat naše nové Apple kurzy. Rozhodli jsme se spojit dlouholeté zkušenosti Honzy Březiny, certifikovaného trenéra Applu, se svobodným duchem pražského co-workingového centra HUB. Vznikly tak unikátní workshopy Ilumia, kterými za první rok prošlo přes 200 Apple fandů a kreativců.

 

Workshopy, které vás budou bavit – Apple je pro nás srdeční záležitost. Honza je dlouholetý uživatel, fanda a propagátor Applu. Znáte jej jistě z videocastů Digit a 4Foto nebo třeba jako zakladatele diskuzního serveru Macforum.cz. Jeho zápal pro věc skvěle zapadl do pražského HUBu, který je postaven na neformální atmosféře, networkingu a tvůrčím duchu. Proto i workshopy jsou vedeny v otevřené, přátelské atmosféře. Všichni sedí s lektorem u jednoho velkého stolu a společně si osvojují konkrétní postupy. Nechybí ani prostor pro diskuzi a odpovědi na dotazy účastníků. Na kurzu se nejen naučíte nové věci, ale poznáte i nové lidi a hlavně místo teorie a slideshow na vás čekají skutečné příklady ze života.

Určeno pro tvořivé lidi – Apple samotný se při návrhu svých produktů zaměřuje na jejich vzájemné propojování a integraci služeb. Proto i workshopy Ilumia se soustředí na vzájemnou provázanost jednotlivých produktů. Například na kurzech Apple Aperture se naučíte nejen ovládat program samotný, ale dozvíte se i jak vylepšit svůj Mac tak, aby práce šla rychleji, jak upravené fotografie snadno zasynchronizovat do iPhonu či iPadu, jak svou práci zálohovat, rychle vytvořit knihu nebo třeba webovou galerii. Řeč přijde i na propojení s  iLife a iWork programy. Na kurzech iOS zase kromě samotného systému budete mít možnost vyzkoušet širokou škálu příslušenství – pouzdra, baterky, externí disky, redukce, chytré hodinky apod. a naučíte se využít desítky aplikací třetích stran, které vám zjednoduší život.

 

Vždy jsme aktuální – Apple i další výrobci neustále přicházejí s novinkami, a proto i my stále aktualizujeme naše kurzy. Již nyní máme připraveny kurzy pro iOS7 a testujeme beta verzi Mac OS X 10.9. Maverics. Honza Březina je Apple Certified Trainer, Adobe Community Professional, Adobe Certified Expert a díky tomu má přístup k nejnovějším technologiím obou značek. Můžete si tak být jisti, že to, co se budete učit, je vždy up-to-date.

 

Speciální sleva – Abychom oslavili roční výročí pořádání našich kurzů v HUBu, rozhodli jsme se Vám nabídnout speciální časově omezenou slevu 25%. Stačí se nejpozději do 27. září přihlásit na vámi vybraný Apple či Adobe kurz Ilumia pořádaný kdykoli do konce roku 2013 a při registraci uvést promokód FANAPPLE.

 


Jsme kreativní tým, který denně prostřednictvím svého internetového portálu FanApple.cz šíří nejnovější zprávy o dění kolem společnosti Apple. Nedílnou součástí je také tvorba recenzí na zajímavé aplikace a počítačové zařízení. Podívejte se sami na http://www.fanapple.cz