Tvrzené sklo pro iPhone 7 Plus. Ochraňte maximálně svůj displej.


V případě, že vlastníte chytrý telefon, konkrétně pak některý z modelů iPhone, rozhodně doporučujeme zakoupit tvrzené sklo, které spolehlivě ochrání displej vašeho telefonu před poškozením, poškrábáním či znečištěním. Přestože většinou svůj telefon vlastníte jak oko v hlavě a nenapadne vás jej vložit do stejné kapsy, kde máte klíče, nebo mince a to jej máte v ochranném pouzdře. Pokud ale nemáte tvrzené sklo, nejcitlivější místo zůstává stále odhaleno. Následná oprava poškozeného displeje vás může vyjít na tisíce korun, obzvlášť pokud vlastníte iPhone 7 Plus. Také my jsme se rozhodli pořídit si kvalitní sklo, které vypadá dobře, telefon se i přesto skvěle ovládá a navíc máte pocit bezpečí.

2-sklo

V případě, že váháte nad zakoupením příslušenství, které může zachránit vaši peněženku před velkými výdaji, pak rozhodně doporučujeme nahlédnout na kompletní nabídku našeho partnera Tvrzenýsklo.cz, který nabízí produkty pro velký sortiment chytrých telefonů.

Do redakce dorazilo tvrzené sklo konkrétně pro nejnovější model iPhone 7 Plus. Jelikož máme Jet Black, nedopustíme jakýkoliv škrábanec na krásném těle a tak je třeba důkladná ochrana. K dispozici jsou celkem dvě barevné varianty, tedy pokud vlastníte černý model, přední panel pak překryje lesklé sklo s tloušťkou 0,26mm a odolností 9H. 3D tvrzené sklo je celé vyrobeno z pevného skla, které je speciálně vytvořené pro perfekcionisty a puntíčkáře, který chtějí získat tvrzené sklo nejvyšší kvality. Celý povrch je vyrobený ze skla (i zaoblené části) a perfektně kopíruje povrch displeje. Díky své jedinečnosti nabízí až 5x vyšší odolnost, než ostatní tvrzená skla. Chrání proti všem nárazům, pádům, škrábancům či umaštěním.

3-sklo

V případě, že si tvrzené sklo objednáte, dorazí vám v plastové krabičce, ve které narazíte na dva čistící hadříky (suchý pro vysušení mokrého displeje a vlhký, kterým odstraníte mastnoty a prachové částice), dále pak samotné tvrzené sklo a kartičku s informacemi, jak postupovat při instalaci. Rozhodně není nalepování složité, avšak pokud se na lepení necítíte, nebo se bojíte vzduchových bublin, pak se můžete obrátit přímo na Tvrzenýsklo, nebo si jej nechat nalepit v kamenné pobočce Jaromírova 576/34, Praha 2, 128 00. I po několikaměsíčním používání nepoznáte, že přes displej vašeho telefonu je ochranná vrstva.

Pokud se rozhodnete pro nákup tohoto tvrzené skla, jistě nebudete litovat! Nesnižuje nikterak citlivost doteku a samozřejmě zachovává plnou funkčnost force-touch displejů. Ochranné sklo si můžete zakoupit přímo pod tímto odkazem.

sklo


Jsme kreativní tým, který denně prostřednictvím svého internetového portálu FanApple.cz šíří nejnovější zprávy o dění kolem společnosti Apple. Nedílnou součástí je také tvorba recenzí na zajímavé aplikace a počítačové zařízení. Podívejte se sami na http://www.fanapple.cz