Tvrzené sklo na iPhone s doživotní zárukou – Sleva pro čtenáře!

Tvrzené sklo na iPhone s doživotní zárukou ocení především ti uživatelé, kteří se nechtějí dbát zvýšené opatrnosti při manipulaci s iPhonem. Jistě znáte ty situace, sedáte do auta, hodíte telefon například do přihrádky na odložení nápoje a ejhle, odštípla se hrana tvrzeného skla. Displej přežil, ale odštípnutá hrana nevypadá hezky. Co teď? Dát dalších X stovek za nové tvrzené sklo?

Časté poškození tvrzeného skla není žádný problém.

Nyní se již nemusíte obávat poškození tvrzeného skla. Tvrzené sklo s doživotní zárukou perfektně ochrání iPhone proti poškození, zachrání v 80% případů displej. Vy následně nemusíte litovat, stačí se stavit na kamenné prodejně, nebo napsat email a nechat si doručit úplně nové tvrzené sklo. Tvrzené sklo s doživotní zárukou je možné zakoupit pro Českou i Slovenskou republiku!

Nevyhazujte zbytečně příliš mnoho peněz, jde to i levněji!

Tvrzené sklo na iPhone s doživotní zárukou má tu největší výhodu v možnosti nechat si tvrzené sklo vyměnit kdykoliv Vás napadne. Stačí tedy aby se Vám pod sklo dostal prach? Nevadí, stavte se pro nové! Každé nové tvrzené sklo je Vám vyměněno za minimální manipulační poplatek, pouhých 59 korun! Tvrzené sklo je možné vyměnit kolikrát se Vám zlíbí, počet není omezen.

Ve výsledku tak nebudete vyhazovat zbytečně peníze za nová tvrzená skla. V případě, že si na aplikaci nového Tvrzeného skla s doživotní zárukou nevěříte, stavte se na kamenné prodejně v ulici Ostrovského 32, Praha 5 – dostanete se sem nejrychleji metrem B, zastávka Anděl – od té se kamenná prodejna nachází cca 250 metrů. Případně autobusem na zastávku Ženské domovy, která je přímo naproti prodejně.
Tvrzenýsklo.cz

Slevový kupón pro čtenáře magazínu FanApple.cz

Pro ty, kteří chtějí svůj iPhone perfektně chránit a nevyhazovat přitom zbytečně nesmyslné částky za nová a nová tvrzená skla jsme připravili ve spolupráci s magazínem FanApple.cz slevový kód: FanApple – díky kterému získáte 20% slevu na celou objednávku!

Tvrzené sklo s doživotní zárukou zakoupíte již od 399 korun pomocí následujícího odkazu!


Jsme kreativní tým, který denně prostřednictvím svého internetového portálu FanApple.cz šíří nejnovější zprávy o dění kolem společnosti Apple. Nedílnou součástí je také tvorba recenzí na zajímavé aplikace a počítačové zařízení. Podívejte se sami na http://www.fanapple.cz