Training Today for Apple Watch

Training Today for Apple Watch vám pomůže trénovat intenzitu tréninku a dny odpočinku

Dnes se v obchodě App Store objevila úhledná nová aplikace Apple Watch, která vám dá vědět, jak vaše tělo reaguje na cvičení, pomáhá předcházet zranění z přetrénování a kdy je optimální čas na trénink.

Training Today je v první řadě nezávislá aplikace Apple Watch, ale existuje  aplikace pro iPhone, která vám umožní zkontrolovat aktuální skóre obnovy a dozvědět se více o tom, jak jste ve formě.

Training Today používá data variability srdeční frekvence (HRV), která Apple Watch měří, společně se speciálním výpočtem k vytvoření skóre připravenosti k tréninku (RTT), které se pohybuje v rozmezí 1-10. Kromě skóre RTT aplikace dává pokyny jako „Jste připraveni na špičkový výkon,“ „Můžete trénovat tvrdě,“ „Trénujte jen lehce“ a „Dejte svému tělu nějaký čas na zotavení.“

Díky tomu, že Training Today vypočítává vaše RTT skóre pomocí metriky HRV, je důležité nosit hodinky i přes noc a tak získat přesná měření odpočinku a relaxace.

Na vývoji se podílel tým britských triatlonových trenérů a testoval na sportovcích s různými schopnostmi. Vzali si ucelený pohled na trénování pomocí pokročilých funkcí Apple Watch a sledují vaše zdraví 24 hodin denně. To umožňuje zpracovávání těchto dat za účelem vytvoření jednoduché a přesné připravenosti na trénink ( RTT) skóre, které vám pomůže dosáhnout vyšší cíle tréninku.

Aplikace také obsahuje bohaté Apple Watch komplikace s možností doladšní doporučení a nastavení intenzity.

Training Today je bezplatná aplikace z App Store a je také bez reklam.

Přečtěte si také:  Společnost Apple vydala iOS 14 Public Beta. Jak ho můžete nainstalovat?

Jsme kreativní tým, který denně prostřednictvím svého internetového portálu FanApple.cz šíří nejnovější zprávy o dění kolem společnosti Apple. Nedílnou součástí je také tvorba recenzí na zajímavé aplikace a počítačové zařízení. Podívejte se sami na http://www.fanapple.cz