Test baterie: iPhone XS & XS Max vs Note 9 vs Pixel 2 vs 8 Plus vs 7 Plus.

Technologičtí výrobci neustále vylepšují své produkty, přičemž často zapomínají na to, jaký vliv mají jednotlivé komponenty na výdrž baterie. Často se řeší, který smartphone vydrží déle a který je pro svůj systém více optimalizovaný. Zhahraniční YouTube kanál ZONEofTECH zveřejnil zajímavé video, ve kterém srovnává nejnovější, případně nejoblíbenější telefony v rámci testu baterie.

Do testu zapojil nejnovější produkty od Applu, tedy iPhone XS & XS Max ve srovnání se staršími modely iPhone X, iPhone 8 Plus a stále populární iPhone 7 Plus. Do konkurenčního žebříčku přidal Samsung Galaxy Note 9 a Google Pixel 2. Který z těchto modelů nabízí nejdelší výdrž při používání a který naopak v testu neuspěl? Prohlédněte si video přiložené pod tímto odstavcem. Jak si můžete všimnout, například při přehrávání videa o délce jedné hodiny měl nejstarší iPhone 7 Plus pouhých 22%, zatímco nejnovější Galaxy Note 9 skvělých 60%. Za ním pak iPhone XS Max se zbývajícími 53%.


Jsme kreativní tým, který denně prostřednictvím svého internetového portálu FanApple.cz šíří nejnovější zprávy o dění kolem společnosti Apple. Nedílnou součástí je také tvorba recenzí na zajímavé aplikace a počítačové zařízení. Podívejte se sami na http://www.fanapple.cz