Tenhle nedostatek vyčítají majitelé iPhone X.

Již několik dní mají možnost první majitelé testovat nejnovější model iPhone X, přičemž na internetu začínají sdělovat své pozitivní a negativní názory. Možná si říkáte, že budou nadávat na designový prvek – tedy výřez pro TrueDepth kameru na předním panelu, avšak pravda je úplně někde jinde. Na zahraničním portále se většina majitelů vyjádřila negativně k umístění klávesnice a volného prostoru pod ním. Tvrdí, že iPhone X má během psaní nevyužití prostor pod klávesnicí – nejedná se o katastrofu, ale společnost Apple by mohla tento prostor využít například pro nabídku emoji obrázků, případně přizpůsobit prostředí aplikaci, kterou uživatel používá – například stylem Touch Bar.

Jedná se však pouze o vizuální problém, který je možné řešit aktualizací systému. Podle našeho názoru tým inženýrů vyslechne názor majitelů a v následující verzi vyplní tento šedý prostor některou z funkcí, která přinese něco užitečného. Společnost Apple zřejmě záměrně zavrhla klávesnici ve spodní části, zejména kvůli ergonomii. Podívejte se na níže přiložený snímek, jak vypadá prázdný prostor na novém iPhonu X.

View image on Twitter

 


Jsme kreativní tým, který denně prostřednictvím svého internetového portálu FanApple.cz šíří nejnovější zprávy o dění kolem společnosti Apple. Nedílnou součástí je také tvorba recenzí na zajímavé aplikace a počítačové zařízení. Podívejte se sami na http://www.fanapple.cz