Takhle by mohl vypadat letošní iPod touch. Co na něj říkáte?

Hudební přehrávač Apple iPod touch patřil ještě před několika lety mezi velmi populární produkty z nabídky kalifornského giganta, nicméně v poslední době se na něj kvůli dlouhé prodlevě aktualizačního cyklu úplně zapomnělo. Celkově se odvětví jablečných přehrávačů zastavilo kvůli cenově dostupným iPhonům starších generací, které je plně nahradí svými funkcemi.

Podle dostupných informací se však můžeme v letošním roce údajně těšit na přepracovaný model. Apple se tímto krokem bude snažit zaujmout především mobilní hráče a nabídne nejenom vylepšený design a kvalitní poslech hudby, ale také podporu některých herních titulů z konzolí. Na internetu se nyní objevil velmi povedený koncept, který prezentuje iPod touch sedmé generace. Autorem projektu je ConceptsiPhone a k dispozici je i videonáhled, který vám křivky očekávaného produktu objasní. Zařízení by mohlo vycházet z loňských iPadů Pro, dokonce by mohl disponovat obrovským 7-palcovým displejem.


Jsme kreativní tým, který denně prostřednictvím svého internetového portálu FanApple.cz šíří nejnovější zprávy o dění kolem společnosti Apple. Nedílnou součástí je také tvorba recenzí na zajímavé aplikace a počítačové zařízení. Podívejte se sami na http://www.fanapple.cz