Takhle budou vypadat nové barvy pro iPhone XR 2019. Líbí se vám?

Jak jsme vás informovali v nedávném článku, nástupce iPhone XR může letos nabídnout dvě nové barvy. Konkrétně se jedná o levandulovou a zelenou variantu, která nahradí některé kousky ze současné kolekce. Na internetu se nyní objevily povedené rendery, které jasně ukazují, jak nástupce levnějšího modelu bude ve skutečnosti vypadat. Kromě výše zmíněných barev se pak dočkáme tradičně černé, bílé, žluté a červené barvy.

Tyto informace zveřejnil zahraniční portál iPhoneSoft.fr, přičemž se tímto krokem bude snažit Apple zaujmout potenciální zákazníky. Nástupce vlajkových modelů zřejmě o jiné barvy nerozšíří a tak pokud hledáte pestrý telefon a nepotřebujete nejdražší variantu s trojitým fotoaparátem, mohla by vás střední cesta rozhodně zajímat. Co se týká dalších informací Apple zasadí čočky fotoaparátů do vystouplého čtverce, čímž dojde k rozšíření plochy, kvůli čemu schytal slušnou řadu kritiky. Těšit se můžeme na 6,1″ LCD displej s rozlišením 1792×828 pixelů a nejnovější procesor od Applu s označením A13.

iPhone xr barvy

 

Přečtěte si také:  Společnost Apple představila iOS 14. Jaké jsou novinky?

Jsme kreativní tým, který denně prostřednictvím svého internetového portálu FanApple.cz šíří nejnovější zprávy o dění kolem společnosti Apple. Nedílnou součástí je také tvorba recenzí na zajímavé aplikace a počítačové zařízení. Podívejte se sami na http://www.fanapple.cz