Tahle výkonná nabíječka USB-C 18W patří zřejmě novému iPhonu.

V předchozím článku jsme vás informovali o tom, že se na internetu objevily výkonnostní testy zřejmě letošních iPhonů. Kromě toho některé zahraniční weby tvrdí, že společnost Apple plánuje v letošním roce přibalit do krabičky výkonnou 18-wattovou nabíječku USB-C a USB kabel Lightning vedle svých iOS zařízení, což umožní uživatelům rychlejší nabíjení bez nutnosti zakoupení samostatného nabíjecího příslušenství. Můžeme se na nové nabíječky těšit?

Společnost Chongdiantou dnes sdílela nové fotografie na kterých ukazuje prototyp aktuální verze nabíječky pocházející ze Spojených států, přesto však její pravost nelze ověřit. Nabíječka vychází z původních modelů, přičemž obsahuje na jedné straně klasickou zástčku do sítě a na druhé straně port USB-C, který se mimochodem velmi rychle rozšiřuje.  Je však třeba poznamenat, že se text na adaptéru poněkud liší od obvyklých nabíječek společnosti Apple, přesto však uvádí označení A1720 v souladu se schématem číslování. Na bližší informace si však musíme ještě počkat. Zůstaňte naladěni!

Jsme kreativní tým, který denně prostřednictvím svého internetového portálu FanApple.cz šíří nejnovější zprávy o dění kolem společnosti Apple. Nedílnou součástí je také tvorba recenzí na zajímavé aplikace a počítačové zařízení. Podívejte se sami na http://www.fanapple.cz