Stane se iPhone SE 2. generace světovým hitem?


Pokud v současné chvíli vlastníte zařízení s velikostí úhlopříčky displeje do 4-palců, konkrétně pak třeba iPhone SE, nebo starší iPhone 5S, rozhodně jste přemýšleli nad tím, zda vůbec Apple plánuje představit aktualizovaný model a zachová určité prvky, na které jste si zvykli. Spekulací nad tím, že se nová generace chystá, nebo naopak nechystá bylo mnoho a je se na situaci potřeba podívat z jiného úhlu.

Přestože společnost Apple na takových produktech před několika lety stavěla, je třeba jít kupředu a řídit se především tím, co většina zákazníků potřebuje – tím je větší displej, na kterém můžete udělat mnohem více práce, prakticky je lepší i během surfování na internetu. Zapomene kalifornský gigant na spokojené uživatele milující menší obrazovku? Máme se těšit pouze na obrovské telefony s nabitými funkcemi? Tuto otázku si pokládá mnoho uživatelů. Podle našeho názoru se v letošním roce, nejpozději další rok takového zařízení dočkáme, ale s delším aktualizačním cyklem, než jako jsme zvyklí u ostatních generací. Jestliže bude představený letos, může se stát světovým hitem?

Výsledek obrázku pro iphone se 2

Podle dostupných informací bychom mohli spatřit iPhone SE 2.generace již letos na březnové konferenci Keynote, vedle dalších produktů. Má se jednat o zařízení, které si zachová původní rozměry, ale nabídne vylepšený hardware. Soustředit se bude především na rozvojové země a tak může být zajímavá i prodejní cena. Čínský server Weibo nyní zveřejnil zprávu, ve které tvrdí, že nabídne bezdrátové dobíjení a skleněná záda, v podstatě se bude jednat o kombinaci klasického designu a loňských generací. Výkonem bude srovnatelný s modely iPhone 7 & 7 Plus, přičemž možná odebere symbolický Home Button.

Související obrázek

Nastává tedy otázka, zda se může stát drobný telefon světovým hitem, díky kterému z finančního hlediska (nízká pořizovací cena) přejdou pod střechu Applu současní uživatelé konkurenčních platforem. Pokud bude dostupný ve všech koutech světa, nahrává tomu, že si jej pořídí daleko více zákazníků. Dle našeho názoru bude hlavním kritériem cena a řada analytiků slibuje, že budeme v tomto ohledu překvapení. Věříme a doufáme, že Apple druhou generaci představí a že si tímto krokem zlepší své současné „negativní“ postavení v zahraničních médiích.

These back panels are allegedly for the iPhone SE 2 and are listed as being made from glass in the document behind them


Jsme kreativní tým, který denně prostřednictvím svého internetového portálu FanApple.cz šíří nejnovější zprávy o dění kolem společnosti Apple. Nedílnou součástí je také tvorba recenzí na zajímavé aplikace a počítačové zařízení. Podívejte se sami na http://www.fanapple.cz