Společnost Apple začne prodávat bezdrátové nabíječky pro iPhone.

Společnost Apple na včerejší konferenci Keynote potvrdila, že všechny tři modely iPhone, které byly představeny budou disponovat skleněnými zády, což naznačuje podporu bezdrátového dobíjení. Jakmile skončila událost v divadle Steva Jobse, Apple aktualizoval svůj internetový obchod a přidal mnoho zajímavých doplňků a příslušenství. Rozhodně stojí za zmínku dvojice bezdrátových nabíječek, které budou kompatibilní s iPhonem 8, iPhonem 8 Plus a iPhonem X.

Jako první si představíme bezdrátovou nabíječku Mophie v černé barvě, která je určená pro rychlé dobíjení trojice nových iPhonů. Využívá bezdrátovou technologii Qi a nabíjí rychle a bezpečně příkonem až 7,5 W.  Díky nízkému profilu zabírá minimum místa a hodí se domů i do kanceláře. Povrchová úprava z neklouzavého plastu TPU chrání iPhone před pádem a poškrábáním. Prodávat se bude za 1 719 Kč. Odkaz zde.

 

K dispozici je taktéž bezdrátová nabíječka Belkin Boost Up, která vychází taktéž na 1 719 Kč. Bezdrátové nabíjení podle standardu Qi dodává iPhonu příkon až 7,5 W. Určitě stojí za zmínku, že nabíjí i přes kryt s tloušťkou až 3 mm. Kompatibilní je s trojicí nově představených modelů, tedy iPhone 8, iPhone 8 Plus a iPhone X. K dispozici je v bílém provedení. Odkaz zde.


Jsme kreativní tým, který denně prostřednictvím svého internetového portálu FanApple.cz šíří nejnovější zprávy o dění kolem společnosti Apple. Nedílnou součástí je také tvorba recenzí na zajímavé aplikace a počítačové zařízení. Podívejte se sami na http://www.fanapple.cz