Společnost Apple začala prodávat chytrou cyklistickou helmu.

Před několika lety jste mohli objevit na portálu Kickstarter zajímavý projekt, na který bylo vybráno od investorů celkem 809 tisíc dolarů, přičemž hranicí pro realizaci výrobku bylo 125 tisíc dolarů. Už tento přístup zájemců značí, že se bude jednat o něco velmi lákavého – Je to chytrá cyklistická helma Lumos, která se nyní začala prodávat dokonce v kamenných prodejnách Apple Store.

Pokud byste o tento produkt měli zájem, můžete si ho pořídit prostřednictvím Apple Online Store, přičemž inteligentní přilba vychází na 4 499 korun. Jak si můžete všimnout,  na helmě je integrován signál prudkého brzdění, dále pak LED světla v přední části a nechybí ani směrovky, což je určitě skvělá funkce. Jak bylo sděleno na stránkách výrobce, na přilbě je celkem 10 bílých LED diod, dále pak 38 LED diod v zadní části a v každé oranžové směrovce je pak 11 dalších diod. V případě, že vlastníte Apple Watch a nainstalujete si aplikaci Lumos, chytrá helma dokáže pomocí gest rukou aktivovat směrovky. Je třeba připomenout, že tento projekt získal několik mezinárodních ocenění.

Chytrou cyklistickou helmu Lumos si můžete zakoupit zde.

Zdroj: MacRumors.com


Jsme kreativní tým, který denně prostřednictvím svého internetového portálu FanApple.cz šíří nejnovější zprávy o dění kolem společnosti Apple. Nedílnou součástí je také tvorba recenzí na zajímavé aplikace a počítačové zařízení. Podívejte se sami na http://www.fanapple.cz