Společnost Apple vydala již páté testovací sestavení iOS 11.4.1.

Společnost Apple během dnešního večera vydala již páté testovací sestavení operačního systému iOS 11.4.1, které je primárně určené všem registrovaným vývojářům. Nejnovější aktualizace je dostupná prostřednictvím vývojářského centra, případně přímo přes zařízení, avšak je třeba mít platný vývojářský profil, který je zpoplatněn. Pokud čekáte na verzi pro veřejnost, již brzy se dočkáte.

V případě, že máte aktivní účet, můžete si nejnovější systém stáhnout přes Nastavení > Obecné > Aktualizace softwaru, přičemž se doporučuje před instalací zazálohovat současný obsah ve vašem telefonu, případně tabletu. V prvních čtyřech iOS 11.4.1 beta verzích nebyly objeveny žádné nové funkce, což naznačuje, že se poslední sestavení zaměřuje na opravy chyb a vylepšení výkonu, což možná oceníme daleko více. Kromě toho byla současně uvolněna testovací verze macOS High Sierra 10.13.6, která přináší drobné opravy. Aktualizaci si stáhnete přes Mac App Store > záložka Aktualizace.


Jsme kreativní tým, který denně prostřednictvím svého internetového portálu FanApple.cz šíří nejnovější zprávy o dění kolem společnosti Apple. Nedílnou součástí je také tvorba recenzí na zajímavé aplikace a počítačové zařízení. Podívejte se sami na http://www.fanapple.cz