Společnost Apple vydala iOS 13 beta 7 a iPadOS beta 7.

Navzdory skutečnosti, že čtvrtek je zcela netradiční den pro vydávání nových verzí beta, společnost Apple se přesto rozhodla, že se nebude řídit tradicemi, ale vydávat aktualizaci operačního systému, na který netrpělivě čekáme. V důsledku toho byla dnes vydána sedmá beta verze iOS 13 a iPadOS. Jako obvykle si je budou moci stáhnout pouze vlastníci kompatibilních zařízení s účty vývojářů. A pro účastníky programu pro veřejný přístup budou aktualizace k dispozici přesně za týden.

Není divu, že chce mít kalifornský gigant finální verzi bez velkých chyb a proto přešel na týdenní cyklus vydávání aktualizací. Jak informují zahraniční média, poslední sestavení nabízí upravené zobrazování průhlednosti jednotlivých složek na ploše, dále jsme se dočkali nové uvítací obrazovky v aplikacích Fotografie a App Store.

Stejně tak si můžete aktivovat noční režim přímo přes řídící centrum a v případě použití geolokace budete upozornění formou notifikace. Kromě toho obsahuje řadu bezpečnostních vylepšení. Podle analytiků se dočkáme maximálně tří dalších beta verzí a pokud chcete systém vyzkoušet, doporučujeme vyčkat na finální verzi, která bude odladěná pro primární zařízení.

Výsledek obrázku pro ios 13


Jsme kreativní tým, který denně prostřednictvím svého internetového portálu FanApple.cz šíří nejnovější zprávy o dění kolem společnosti Apple. Nedílnou součástí je také tvorba recenzí na zajímavé aplikace a počítačové zařízení. Podívejte se sami na http://www.fanapple.cz