Společnost Apple vydala iOS 13.3 beta 3 a MacOS 10.15.2 beta 3.

Doby, kdy byli uživatelé operačního systému iOS spokojeni s nejnovějšími aktualizacemi operačního systému, jsou bohužel pryč. Počínaje letošním podzimem Apple ukázal všem, že čerstvé verze OS mohou přinést ne tolik radosti, jako je hořkost z nových chyb a nedostatků, které se vývojáři společnosti neobtěžovali opravit. Apple dal během včerejšího dne svým zákazníkům ještě jeden důvod k pochybnostem o způsobilosti svých vývojářů. Čtěte dál…

Během včerejšího odpoledne vydal kalifornský gigant třetí beta verzi iOS 13.3. Jak je tomu obvykle v takových případech, sestavení zkušební aktualizace mohou nainstalovat pouze uživatelé s účty vývojářů, ale chvíli poté bude aktualizace pravděpodobně k dispozici všem ostatním. Pokud již máte aktivní vývojářský či testovací účet, pak můžete stáhnout nejnovější sestavení klasicky přes Nastavení – Obecné – Aktualizace softwaru.

Novinky v systému iOS 13.3

iOS 13.3, stejně jako iOS 13.2, obsahuje minimum inovací. Pokud by se však předchozí verze operačního systému mohla pochlubit alespoň podporou režimu Deep Fusion pro nový iPhone, aktuální sestava obsahuje většinou kosmetické změny, které nemají velký vliv na zkušenosti s používáním operačního systému a kompatibilních zařízení.

Hlavními novinkami systému iOS 13.3, které jsem si osobně pamatoval, byla schopnost, aby se blok s memoji neobjevil na klávesnici vedle emodži, a také rozšíření funkcí „Screen Time“. Nyní budou uživatelé moci násilně nastavit omezení času používání telefonu a to také v běžné aplikace „Zprávy“. Pravděpodobně se tak stalo, aby děti nemohly klamat své rodiče tím, že si posílaly zprávy s videi YouTube a sledovaly je i po zablokování hostování videa.

Co je nového v systému MacOS 10.15.2

Kromě toho společnost Apple vydala třetí beta verzi systémů MacOS 10.15.2 a tvOS 13.3. Obsahují také minimum funkčních inovací, z nichž jejich dosah byl ještě menší než u iOS 13.3. Cupertino se s největší pravděpodobností rozhodlo zaměřit se na rychlost a bezpečnost těchto platforem, přičemž se zabývalo opravou stávajících chyb a zranitelností. Jinak není možné vysvětlit potřebu jejich spuštění. Koneckonců nemůžete uvolnit aktualizace, které nepřinášejí žádné inovace.

Přečtěte si také:  Niceboy ORYX K300X: Kvalitní mechanická klávesnice za solidní cenu!

Výsledek obrázku pro ios 13.3


Jsme kreativní tým, který denně prostřednictvím svého internetového portálu FanApple.cz šíří nejnovější zprávy o dění kolem společnosti Apple. Nedílnou součástí je také tvorba recenzí na zajímavé aplikace a počítačové zařízení. Podívejte se sami na http://www.fanapple.cz