Společnost Apple vydala iOS 12 beta 6 pro všechny vývojáře.

Teprve před týdnem vydala společnost Apple pátou beta verzi operačního systému iOS 12, která opravuje řadu předchozích chyb, přičemž nyní byla v netradičním čase uvolněna šestá beta, která je primárně určená pro všechny registrované vývojáře zapojené do programu. Společně s ním byl vydán tvOS 12, watchOS 5 a macOS Mojave. Public beta verze pro veřejné testery by měly vyjít již dnes.

Nejnovější aktualizace je k dispozici prostřednictvím Apple Developer Center. Případně lze balíček stáhnout přímo v Nastavení telefonu, případně u watchOS v aplikaci Watch a na počítačích Mac pak v Předvolby systému. Balíček iOS 12 Developer beta 6 je v případě iPhonu X velký 450,1 MB. Zatím není zcela známo, jaké novinky nabízí, avšak bude se jednat zejména o vylepšenou kompatibilitu a opravy předchozích chyb.

Výsledek obrázku pro ios 12 developer beta 6


Jsme kreativní tým, který denně prostřednictvím svého internetového portálu FanApple.cz šíří nejnovější zprávy o dění kolem společnosti Apple. Nedílnou součástí je také tvorba recenzí na zajímavé aplikace a počítačové zařízení. Podívejte se sami na http://www.fanapple.cz