Společnost Apple vydala iOS 12.2 Beta 3. Jaké jsou novinky?

Společnost Apple během včerejšího večera vydala další testovací sestavení operačního systému iOS 12.2. Tentokrát se jedná již o třetí beta verzi, která je určená především pro všechny registrované vývojáře a účastníky beta programu. Nejnovější verzi si můžete stáhnout jako OTA aktualizaci, popřípadě prostřednictvím oficiálního webu určeného pro Apple vývojáře.

Kromě toho byl vydán mezi vývojáře watchOS 5.2 beta 3 a tvOS 12.2 beta 3. Poslední sestavení podle informací nabízí službu FaceTime, která nabídne opravu skupinových hovorů s odposlechem. Finální verze pro veřejnost, které se dočkáme již brzy by tedy již opět měla fungovat bez problémů. Nová verze se taktéž soustředí na lepší funkčnost s chytrými televizory, které je možné propojit s HomeKit a samozřejmostí je lepší stabilita a bezpečnost systému. Nové změny si můžete prohlédnout na přiloženém videu.


Jsme kreativní tým, který denně prostřednictvím svého internetového portálu FanApple.cz šíří nejnovější zprávy o dění kolem společnosti Apple. Nedílnou součástí je také tvorba recenzí na zajímavé aplikace a počítačové zařízení. Podívejte se sami na http://www.fanapple.cz