Společnost Apple vydala iOS 12.2 Beta 2: Co je nového?

Společnost Apple během včerejšího večera vydala další vývojářské sestavení operačního systému iOS 12.2, přičemž se tentokrát jedná již o druhou beta verzi. Podle Applu je tato aktualizace zaměřena na odstranění chyb a zlepšení stability. Pokud máte vývojářský účet, nebo jste zapojeni do programu testování, můžete si nejnovější balíček stáhnout přes Nastavení – Aktualizace systému. Představíme vám stručný přehled všech změn, které jsme našli v nejnovější verzi.

Přestože by se měl Apple soustředit na důležitější úpravy systému, které uživatele dlouhodobě trápí, v novém sestavení jsme se dočkali především čtyř nových znaků Animoji. Konkrétně můžete v nové verzi prezentovat gesta vašeho obličeje na symbolu žraloka, divočáka, sovy či žirafy, což někdo třeba ocení, pro nás se však jedná o naprosto nepodstatnou novinku.

Pokud používáte AirPlay, pak se dočkáte nové ikony v ovládacím centru či vylepšené animace. Nicméně někteří uživatelé hlásí, že se jim na uzamčené obrazovce neustále ukazují procenta baterie namísto kalendářního data. Vylepšit bude potřeba také aplikace Peněženka, která je nestabilní a skupinové hovory stále nefungují a autorizace služby Apple Pay může mít problém se zabezpečovacími prvky Face ID a Touch ID. Finální verze  iOS 12.2 bude k dispozici všem uživatelům v březnu letošního roku.


Jsme kreativní tým, který denně prostřednictvím svého internetového portálu FanApple.cz šíří nejnovější zprávy o dění kolem společnosti Apple. Nedílnou součástí je také tvorba recenzí na zajímavé aplikace a počítačové zařízení. Podívejte se sami na http://www.fanapple.cz