Společnost Apple vydala iOS 11.3 Beta 4.


Společnost Apple během včerejšího večera vypustila mezi registrované vývojáře a veřejné beta testery v pořadí již čtvrté testovací sestavení operačních systémů iOS 11.3, tvOS 11.3 a macOS High Sierra 10.13.4. Pokud tedy máte nainstalovaný vývojářský či beta profil, můžete si nejnovější aktualizaci stáhnout přes Nastavení – Aktualizace systému. Nejvíce však uživatele zajímá aktualizace iOS 11.3, která má přinést řadu oprav a vylepšení, což je například správa akumulátoru.

Podle dostupných informací však stále není jasné, jaké novinky tento balíček obsahuje, zřejmě se bude jednat pouze o bezpečnostní záplaty a vylepšení kompatibility. Apple nám však slibuje správu baterie, nebo například možnost zálohovat si zprávy na iCloud. O dostupných novinkách vás budeme již brzy informovat.

Zdroj: 9to5Mac.com


Jsme kreativní tým, který denně prostřednictvím svého internetového portálu FanApple.cz šíří nejnovější zprávy o dění kolem společnosti Apple. Nedílnou součástí je také tvorba recenzí na zajímavé aplikace a počítačové zařízení. Podívejte se sami na http://www.fanapple.cz