Společnost Apple vydala iOS 11.2.5 Beta 5 & Public Beta 5.


Společnost Apple vydala během včerejšího večera již páté testovací sestavení operačního systému iOS 11.2.5, přičemž je určena především pro všechny registrované vývojáře. V případě, že máte developerský účet, můžete si balíček stáhnout přes Nastavení -> Obecné -> Aktualizace systému.

Jestliže se chcete stát taktéž testovacím vývojářem, stačí získat vývojářsky profil, který lze snadno vytvořit na stránkách developer.apple.com. Druhou možností je přihlásit se do Apple Beta programu, kde pro vás čekají vždy nejnovější Public Beta verze. Podle nejnovějších informací nabízí poslední balíček zejména schopnost asistentky Siri automaticky přehrávat denní zpravodajství jako podcasty, přičemž pro Česko to zatím neplatí. Mnoho uživatelů očekává připojení rozšířených možností správy baterie.

Zdroj: MacRumors.com


Jsme kreativní tým, který denně prostřednictvím svého internetového portálu FanApple.cz šíří nejnovější zprávy o dění kolem společnosti Apple. Nedílnou součástí je také tvorba recenzí na zajímavé aplikace a počítačové zařízení. Podívejte se sami na http://www.fanapple.cz