Společnost Apple vydala aktualizaci iOS 11.4 beta 1.

Společnost Apple koncem minulého měsíce vydala finální verzi operačního systému iOS 11.3 pro veřejnost, přičemž o několik dní později vychází první testovací verze iOS 11.4. Prozatím se jedná pouze o balíček určený pro všechny registrované vývojáře, kteří mohou testovat vylepšení a stabilitu.

Vzhledem k tomu, že předchozí aktualizace přinesla širokou škálu nových funkcí, mezi které můžeme zařadit například Battery Health či Business Chat, pak nelze od první vlaštovky, tedy iOS 11.4 očekávat mnoho novinek. Očekávalo se však, že iOS 11.3 bude poslední verzí před odhalením zbrusu nového systému iOS 12 na konferenci WWDC 2018. Nejnovější sestavení lze stáhnout buď z Apple Developer Centera, nebo jako OTA (over-the-air) aktualizaci přes vaše iOS zařízení.

iOS 11.3 bylo oficiálně zveřejněno v průběhu týdne. Zprvu byla aktualizace dostupná pouze pro nové iPady šesté generace, ovšem ve stejný den jej Apple zpřístupnil také pro ostatní iOS zařízení. Zdá se, že společnost Apple má stále co vylepšovat a zřejmě se snaží těmito drobnými aktualizacemi zajistit 100% stabilní systém, aby to nedopadlo jak u iOS 11.

Co se týká novinek, podle dostupných informací ze zahraničí, vývojáři mají možnost testovat novou funkci Messages on iCloud, tedy možnost zálohování zpráv včetně příloh na úložiště iCloudu, dále pak vylepšený AirPlay 2. Jak potvrdil MacRumors, zařízení Apple TV je nyní také konečně uvedeno v aplikaci Home. Apple opravil také problém se zvukem při používání aplikace YouTube přes AirPlay, dále se zaměřil na aplikaci Klíčenka, kde API sdílených webových pověření vždy vracel chybu „Automatické vyplňování zakázáno“.

Zdroj: MacRumors.com

 

 


Jsme kreativní tým, který denně prostřednictvím svého internetového portálu FanApple.cz šíří nejnovější zprávy o dění kolem společnosti Apple. Nedílnou součástí je také tvorba recenzí na zajímavé aplikace a počítačové zařízení. Podívejte se sami na http://www.fanapple.cz