Apple vlastní patent na displej, který dokáže snímat otisky prstů.


Většina spekulací směřuje k tomu, že letošní model nabídne mnohem víc, než ve skutečnosti očekáváme. Podle posledních průzkumů nejvíce zákazníků očekává bezdrátové dobíjení a přepracovaný vzhled telefonu, přičemž kromě toho se zřejmě dočkáme OLED displeje. Nejnovější patentová přihláška ukazuje, že Apple vlastní patent na displej, který dokáže snímat otisky prstů, což znamená, že iPhone 8 zřejmě nenabídne Home Button a Touch ID bude integrován do předního panelu.

Kromě toho možná nabídne další variantu zabezpečení, kterou bude snímač duhovky. Do vašeho telefonu se pak nikdo jiný opravdu nedostane. AppleInsider tvrdí, že v displej bude obsahovat infračervené senzory, hned vedle LED diod, které jsou součástí OLED displeje. Pokud se toho opravdu dočkáme, konkurence bude opět závidět.

Zdroj: AppleInsider.com


Jsme kreativní tým, který denně prostřednictvím svého internetového portálu FanApple.cz šíří nejnovější zprávy o dění kolem společnosti Apple. Nedílnou součástí je také tvorba recenzí na zajímavé aplikace a počítačové zařízení. Podívejte se sami na http://www.fanapple.cz