Společnost Apple uvolnila verzi systému iOS 11 Golden Master.

Před několika dny se na internetu objevila finální verze operačního systému iOS 11 Golden Master, přičemž o několik hodin později byla aktualizace odstraněna. Zda se jednalo o taktický únik, aby se o novinkách ještě více hovořilo nikdo neví, každopádně nám přinesla předčasně zajímavé informace o tom, na co se můžeme těšit. V rámci mediální akce Keynote, která dnes proběhla úspěšně v divadle Steva Jobse byla uvolněná pro vývojáře Golden Master verze, která se soustředí na poslední nedostatky.

Pokud čekáte na veřejné sestavení, podle zjištěných informací si jej budete moci zdarma stáhnout již 19. září jako Over-The-Air aktualizaci přímo z vašeho zařízení. Existuje však možnost, jak si stáhnout výše uvedenou verzi (ještě před tou poslední) do vašeho iOS zařízení. Odkaz najdete zde.  Na iOS 11 může aktualizovat většina zařízení s iOS 10. Radši si to ale ověřte: iPhone 7, iPhone 7 Plus, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone SE, iPhone 5s – 12,9palcový iPad Pro (2. generace), 12,9palcový iPad Pro (1. generace), iPad Pro (10,5palcový), iPad Pro (9,7palcový), iPad Air 2, iPad Air, iPad (5. generace), iPad mini 4, iPad mini 3, iPad mini 2, iPod touch 6th.

Zdroj: WCCFTECH

 


Jsme kreativní tým, který denně prostřednictvím svého internetového portálu FanApple.cz šíří nejnovější zprávy o dění kolem společnosti Apple. Nedílnou součástí je také tvorba recenzí na zajímavé aplikace a počítačové zařízení. Podívejte se sami na http://www.fanapple.cz