Společnost Apple se chystá přepracovat hodinky Apple Watch.

Jak uvedl zahraniční portál AppleInsider, kalifornský gigant se chystá u příští generace hodinek Apple Watch poupravit ovládání, konkrétně pak boční tlačítko, nebo-li korunku Digital Crown. V současném okamžiku se jedná o fyzický mechanismus, prostřednictvím kterého lze operační systém ovládat, ale využít lze i dalších užitečných gest. Očekávaná generace bude bez jakéhokoliv fyzického tlačítka, což nabídne možnost integrace řady nových technologií.

Apple použije dotykové řešení Taptic Engine se simulující odezvou, do kterého integruje monitorovací senzor EKG, přičemž hodinky budou sledovat srdeční tep na vyšší úrovni než doposud. Uvnitř konstrukce zařízení se navíc uvolní více místa, a tím pádem může kalifornská společnost zvolit větší baterii. Kromě toho se vynecháním tlačítek zlepší i vodotěsnost, kterou Apple nedávno integroval do třetí generace. Podle dostupných informací se však dočkáme nejdříve příští rok. Právě nové funkce společně s možným větším displejeem by mohly prodeje Watch v závěru roku vynést k novému rekordu.

Výsledek obrázku pro apple watch 4

Zdroj: AppleInsider.com


Jsme kreativní tým, který denně prostřednictvím svého internetového portálu FanApple.cz šíří nejnovější zprávy o dění kolem společnosti Apple. Nedílnou součástí je také tvorba recenzí na zajímavé aplikace a počítačové zařízení. Podívejte se sami na http://www.fanapple.cz